Dom Małego Skrzata - Niepubliczne Przedszkole
Wszystkie Prawa Zastrzeżone
Archiwum 2011/2012
Zapraszamy do obejrzenia galerii z spotkania integracyjnego jakie odbyło się w naszym przedszkolu 22 marca 2012 r. Gościły u nas dzieci z Przedszkola Miejskiego Kopernik. Spotkanie odbyło się w ramach konkursu plastyczny dla dzieci i rodziców "Zaprojektuj Pisankę" przy współudziale dzieci z innych przedszkoli. zobacz

Zapraszamy do obejrzenia galerii z obchodów 1 Dnia Wiosny w Naszym Przedszkolu zobacz

27.03.12 SMyK zawitał do Domu Małego Skrzata
Zobacz relację na portalu egrudziadz.pl
zobacz relację na portalu DzieckoiMama.pl

Nasze przedszkole organizuje konkurs plastyczny dla dzieci i rodziców. Polega on na tym, że dzieci wraz z rodzicami wykonają pracę plastyczną i przyniosą ją do przedszkola. W wyznaczonym dniu odbywa się losowanie trzech nagród głównych, a wszyscy biorący udział otrzymują nagrody pocieszenia.
Serdecznie zapraszamy.

Zatańczymy, zaśpiewamy naszą wiosnę przywitamy. 21 marca 2012 wszystkie grupy z naszego przedszkola, pożegnać zimę według starego zwyczaju Topienia Marzanny. Zimowa panna zostanie łaskawie potraktowana przez naszych przedszkolaków, bowiem nie znajdzie w rzece, lecz w naszej piaskownicy w ogrodzie przedszkolnym. Dzieci pożegnają się z zimą, recytując wierszyki wiosenne i śpiewając piosenki o tematyce wiosennej, po czym wyruszą na poszukiwanie pierwszych oznak Wiosny. W tym czasie zimowa kukła ustąpi miejsce Pani Wiośnie, w drodze powrotnej ze spaceru przedszkolaki znajdą w piaskownicy wiosenną gałąź.

Mleczna Droga, odległe planety, nieznane galaktyki... Rakieta „Skrzata” rusza na podbój kosmosu. 9.03.2012 dzieci z najstarszej grupy „Elfy” wybiorą się do planetarium i poznają tajemnice wszechświata.

Celem głównym kółka jest rozwijanie uzdolnień i zainteresowań artystycznych dzieci, a także ich wrodzonych możliwości twórczych poprzez różnorodne działania plastyczne. Dziecko ma możliwość poznawania i wyrażania siebie w formie ekspresji plastycznej.
Opiekun grupy: Beata Śmigielska
Pierwsze prace: zobacz

zapraszamy do obejrzenia fotogalerii z balu karnawałowego dla naszych przedszkolaków - czytaj więcej

Zapraszamy do zapoznania się z ofertami pracy w ramach projektu "Zawsze niech Będzie Słońce, Zawsze Niech Będzie Niebo, Zawsze Niech Będę Ja".
Wszystkie niezbędne informację do składania ofert znajdują się w załączniku. - czytaj więcej12.12.2011 r w Grudziądzkich Nowościach ukazał się dodatek Świat Dziecka, a w nim zdjęcie naszych maluchów.
Zapraszamy do zobaczenia zdjęć.

13 grudnia 2011 r w naszym przedszkolu odbył się kiermasz ozdób świątecznych, cały dochód ze sprzedaży przeznaczony jest na zakup protezy nogi dla Łukasza - czytaj więcej, zobacz galerię

Zapraszamy do galerii zdjęć z pobytu naszych dzieci w Hoplandzie - zobacz

Zapraszamy do obejrzenia fotogalerii z Balu Andrzejkowego w naszym przedszkolu zobacz